ESG_UP_logo

Jeżeli rośnie w Tobie potrzeba tworzenia komunikacji ESG na wysokim poziomie – jesteśmy tutaj dla Ciebie. Zacznijmy naszą wspólną przygodę!

ESG_UP
Eksperci
Komunikacja
Stategia

UP TO THE CHALLENGE

Wyzwania związane z polityką zrównoważonego rozwoju rosną z każdy dniem. Marząc o lepszej przyszłości dla planety, chcemy podjąć je wspólnie z Tobą. 

Korzystając z naszego doświadczenia, kompetencji i wyobraźni, proponujemy wszechstronne wsparcie w zakresie komunikacji ESG.

Stawiamy na skuteczność, zrozumienie potrzeb, dopasowanie komunikacji do odbiorców i wyróżnialność. Dzielimy się dobrymi praktykami i wyznaczamy kierunek działania.

Przekonaj się, ile możemy dla Ciebie zrobić!

Stategia

STRATEGY

COMMU

Komunikacja

NICATION

Eksperci

EXPERTS 

strategy_02

Strategy 

Tworzymy strategię komunikacji ESG. Nasze rekomendacje opieramy na starannie opracowanym researchu, analizie i mapowaniu interesariuszy. Wspólnie wyłonimy potencjał Twojej marki i pokażemy światu to, co w niej najlepsze. 
  

communication_02

Communication 

Twoje działania realizujące ideę zrównoważonego rozwoju zasługują na to, by odpowiednio je nagłośnić. Wierzymy, że kampania ESG powinna być wyróżnialna i ważna dla odbiorcy. Dlatego stawiamy na skuteczną i kreatywną komunikację. 

experts_02

Experts 

Wiedzą na temat odpowiedzialnego marketingu oraz polityki ESG warto się dzielić. Połączymy Twoją firmę z ekspertami, przeprowadzając szkolenia i warsztaty odpowiadające na kluczowe potrzeby. Poznasz dobre praktyki i sposoby na realizację celów ESG. 

GDY MIERZYSZ WYSOKO, WARTO MIEĆ MOCNEGO PARTNERA 

W Q&A działamy zgodnie z duchem ESG, dlatego jesteśmy przygotowani na wyzwania z nim związane.  

Razem pokażemy konsumentom, co robisz w zakresie zrównoważonego rozwoju i przekonamy, że Twoja marka jest ich pierwszym wyborem! Stworzymy kampanie i akcje, które zmieniają postawy, aktywizują i zwiększają świadomość na temat polityki zrównoważonego rozwoju. 

Poprowadzimy rzetelny dialog ze wszystkimi interesariuszami, stawiając na pierwszym planie sobie dobro planety i realizację celów ESG. Zaproponujemy zrównoważone rozwiązania i zrealizujemy odpowiedzialne praktyki marketingowe (ESRS S4).  

Wspólnie pokażemy światu Twój potencjał w zakresie polityki ESG! 

Fajnie, że tu jesteś. Pogadajmy!

Chcesz nam wysłać brief? 
A może masz ochotę dołączyć do naszego zespołu?
Napisz do nas! 

Kontakt
Wszystkich Świętych 4a
61-843 Poznań
hello@qacomms.eu
View