TLENODAJNIA

zielony coworking

Jak skutecznie zakomunikować pojawienie się na mapie Bielska-Białej nowego, wyjątkowego miejsca, jakim jest TLENODAJNIA?
01

Wyzwanie

Jak skutecznie zakomunikować pojawienie się na mapie Bielska-Białej nowego, wyjątkowego miejsca, jakim jest TLENODAJNIA?

02

Działania

Dla bielskiej Galerii SFERA prowadzimy działania w zakresie PR. Choć dzielą nas setki kilometrów, jesteśmy w stałym kontakcie z regionalnymi mediami, fundacjami oraz instytucjami i wspieramy klienta w tworzeniu oraz realizacji konceptów na rzecz lokalnej społeczności.

Jednym z problemów, z jakim zmagają się bielszczanie, jest smog. Właśnie dlatego Galeria SFERA wraz z Fundacją Ekologiczną ARKA oraz kwiaciarnią SofiFlora stworzyły unikatowe miejsce na bielskiej mapie, czyli TLENODAJNIĘ. To przestrzeń coworkingowa, wypełniona roślinami, w której można pracować lub wziąć udział w warsztatach, ale przede wszystkim – oddychać czystym powietrzem.

TLENODAJNIANaszym zadaniem było zorganizowanie spotkania prasowego i zakomunikowanie pojawienia się w Galerii SFERA pierwszej w Polsce TLENODAJNI. Byliśmy odpowiedzialni za stworzenie koncepcji i scenariusza spotkania, zaproszenie lokalnych mediów oraz przedstawicieli miejskich instytucji, a także poprowadzenie konferencji prasowej. Na zakończenie spotkania każdy z gości otrzymał od nas komplet materiałów prasowych oraz kreatywny prezent, czyli roślinkę oczyszczającą powietrze.

03

Efekty

Na spotkaniu prasowym obecni byli dziennikarze z najważniejszych lokalnych mediów, m.in.: Gazety Wyborczej, Polskiego Radia Katowice, Dziennika Zachodniego i Radia Bielsko, a także przedstawiciele Urzędu Miasta Bielsko-Biała oraz Przewodniczący Rady Miejskiej

Na temat TLENODAJNI ukazało się 40 informacji w mediach, a AVE wyniosło niemalże 80 tys. PLN.