Reklama

Eventy

Wydarzenia specjalne to dla nas szczególnie ważna forma budowania wizerunku firmy. Wspólnie z naszymi klientami organizujemy konferencje, eventy biznesowe, szkolenia, a nawet imprezy masowe, na które zapraszamy gwiazdy, influencerów i blogerów, przy ich wyborze kierując się charakterem wydarzeń i wizerunkiem firmy.

Pojawiające się wpisy na blogach, posty i relacje z eventów w social mediach, pozwalają w kreatywny sposób dzielić się naszymi pomysłami z szeroką grupą odbiorców. Jako agencja z doświadczeniem komunikacyjnym, jesteśmy specjalistami w dotarciu do dziennikarzy, blogerów oraz influencerów, którzy biorą udział w wydarzeniach. Czuwamy nad tym, aby po zakończonym evencie publikacje pojawiły się w odpowiednich mediach.  


W jaki sposób zorganizujemy event dla Twoje firmy?

Proces organizacji eventów w naszej agencji opiera się na kreatywnej współpracy działu Eventów, PR, Kreacji i Social Media. To dzięki niej powstają niestandardowe pomysły – zapewniające sukces naszym klientom. Chętnie dzielimy się nimi w ramach publikacji w mediach tradycyjnych i w social mediach.