Digital

SEO / SEM

Dobrze zaprojektowana kampania SEM dla przeglądarki Google oparta jest na synergii pomiędzy bezpłatnymi wynikami wyszukiwania (SEO) oraz linkami sponsorowanymi (AdWords). Dzięki zachowaniu równowagi pomiędzy tymi dwoma czynnikami, kampanie SEM stanowią jedno z głównych narzędzi marketingowych dla wielu firm, pozwalających na dzielenie się wybranymi treściami z szeroką grupą odbiorców.

Pozycjonowanie stron internetowych

Współpracując z klientami nad pozycjonowaniem stron internetowych mierzymy wysoko. Odpowiednie połączenie optymalizacji strony oraz prawidłowej budowy profilu linkowania sprawia, że po wpisaniu wybranych fraz kluczowych w przeglądarce Google, strony internetowe pojawiają się na wysokich pozycjach.

Pozycjonowanie stron internetowych jest działaniem długofalowym, ale koszty ponoszone przez firmy potrafią zwrócić się kilkunastokrotnie, budując sukces naszych klientów.

Płatne wyniki wyszukiwania – kampanie Adwords w wyszukiwarce Google

Wraz z uruchomieniem kampanii Adwords, reklamowana strona pojawia się niemal natychmiast w płatnych wynikach wyszukiwania Google. Należy pamiętać jednak, że wraz z zakończeniem kampanii, płatne linki natychmiast znikają. Dlatego tworząc zintegrowane kampanie SEM dbamy o to, aby kampanie adwords uzupełniać odpowiednim pozycjonowaniem stron internetowych. Dzięki temu, osiągane przez nas rezultaty dają długotrwałe efekty i budują stałą wartość treści przygotowywanych dla naszych klientów.