PR

SEO PR

Wyszukiwarki internetowe przyczyniły się do wzmożonej aktywności użytkowników w sieci. Aby w kreatywny sposób wzbudzić zainteresowanie odbiorców działaniami naszych klientów, korzystamy z rozwiązań w ramach SEO PR. Należą do nich kampanie AdWordspozycjonowanie stron internetowych, reklam i contentu na stronach partnerów: blogerów, influencerów, w ramach działań związanych z influencer marketingiem.  Dzięki temu, użytkownicy nie tylko częściej trafiają na usługi i produkty oferowane przez naszych klientów, ale także chętniej wracają po interesujące ich informacje.

Odpowiedzialne i przemyślane kampanie prowadzone w ramach SEO PR mogą przybrać formę typowej reklamy lub stać się jednym z narzędzi dla employer brandingu.

Dlaczego tak ważne jest kreowanie wizerunku marki w wyszukiwarce

Większość z nas, zanim podejmie decyzję o zmianie pracy, zakupie produktów lub usług, poszukuje opinii w internecie. Analogiczne procesy zachodzą również w komunikacji B2B, w momencie poszukiwania np. partnerów biznesowych.

Jako agencja wykorzystujemy SEO PR, aby podzielić się ofertą prezentowaną przez naszych klientów z najbardziej zainteresowanymi grupami odbiorców. Ponadto, dzięki kreowaniu wizerunku marki w wyszukiwarce, budujemy wartość naszych klientów w internecie, pomagając im w poszukiwaniu partnerów biznesowych.