Digital

Social media

Mediów społecznościowych używa około 3,8 biliona użytkowników na całym w świecie, w Polsce zaś korzysta z nich blisko 25, 9 miliona osób. Nie da się ukryć, że marketing w social media jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin komunikacji, popularnej wśród wszystkich generacji. Jest narzędziem, które, jak żadne inne obecnie, pozwala w sposób błyskawiczny dzielić się z szeroką grupą odbiorców: informacjami, produktami, usługami i wartościami naszych klientów.

Marketing rozwijający się w mediach społecznościowych gwarantuje dodatkową przestrzeń na tworzenie efektywnych kampanii reklamowych w social media oraz znacznie wpłynął na popularyzację influencer marketingu.

Możliwości agencji social media

Jako agencja marketingowa, która zajmuje się obsługą mediów społecznościowych, jesteśmy przekonani, że social media stanowią doskonałe narzędzie do budowania wizerunku oraz relacji z konsumentem. Nie sposób również pominąć tutaj ogromnego potencjału sprzedażowego, jaki oferuje nam obecność w przestrzeni digitalu. Aktualnie to właśnie w niej klient, potencjalnie zainteresowany Twoją marką. jest obecny i to z jej możliwości korzysta. My możemy do niego dotrzeć i zaoferować Ci profesjonalną obsługę kanałów w social mediach. Nasz zespół posiada wiedzę i doświadczenie, by zrealizować efektywne kampanie online. Działania kierunkujemy zarówno na ciągłe budowanie zasięgu oraz grupy odbiorców, jak i tworzenie przyjaznej twarzy marek, dla których pracujemy.

Obsługa social media dla firm

Prowadzenie social media nie polega jedynie na publikacji postów czy odpowiadaniu na wiadomości i komentarze. Bardzo istotne jest zwiększanie zaangażowanej grupy odbiorców marki, ponieważ to właśnie ich aktywność jest jednym z najważniejszych czynników, wpływających na zasięg oraz zainteresowanie. Osiągamy to, dostarczając ciekawy content i prowadząc ciągły dialog z fanami. Nie mniej istotne jest bycie na bieżąco ze wszystkimi trendami, dlatego też jako agencja social media nieustannie się rozwijamy i uważnie obserwujemy wszelkie zmiany oraz nowości.

W ramach działań z obszaru digital, prowadzimy kreatywne kampanie dla naszych klientów, w ramach social media marketingu. Prowadzenie Facebooka czy obsługa instagrama, a także moderowanie profili na Twitterze, LinkedInie oraz innych mediach społecznościowych jest dla nas naturalną formą budowania wizerunku marek i dzielenia się ich sukcesami.

Obsługa fanpage dla firm

Bez względu na to czy jest to długotrwała kampania, czy pojedyncza akcja, rozpoczynamy ją odpowiedzialnie – od opracowania strategii działań w social mediach, mając na uwadze nie tylko aktualne trendy i sprzedaż produktów i usług, ale przede wszystkim potrzeby i wartości naszych klientów. W prowadzeniu facebooka i obsłudze instagrama współpracujemy przy moderowaniu profili i tworzeniu contentu, wdrażaniu i optymalizacji kampanii reklamowych. Ze względu na bogate doświadczenie w zarządzaniu kryzysowym, jesteśmy w stanie na bieżąco reagować na negatywne opinie w internecie, rozwiązywać konflikty, a także zapobiegać potencjalnym kryzysom.