PR

Szkolenia medialne dla firm

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z mediami, doskonale orientujemy się w mechanizmach i procesach kierujących ich światem. Wiemy, że kluczem do sukcesu może być odpowiednia autoprezentacja. Dlatego tak ważne jest dla nas, aby w ramach skutecznej współpracy dzielić się wiedzą z naszymi klientami podczas szkoleń medialnych.


Tematy, które poruszamy podczas szkoleń medialnych

Podczas szkoleń medialnych, które przeprowadzamy u naszych klientów, podejmujemy takie tematy, jak podstawy komunikacji wizualnej, mowa ciała, prawidłowa emisja głosu, sposoby przezwyciężania tremy — czyli wszystko to, co wiąże się ze specyfiką pracy przed kamerą i odpowiednią autoprezentacją. Podczas szkolenia medialnego uczymy, jak odpowiadać na trudne i podchwytliwe pytania – umiejętność szczególnie ważna w radzeniu sobie w przypadku sytuacji kryzysowych – oraz jak radzić sobie z emocjami podczas konferencji lub wywiadu. Kolejnym obszarem szkoleń medialnych jest umiejętność tworzenia i wydawania oświadczeń oraz przygotowania informacji prasowych.

Wzmacniamy świadomość działań podejmowanych w ramach współpracy z mediami i przygotowujemy do profesjonalnego kontaktu z dziennikarzami tak, aby skutecznie realizować przyjęte założenia