Digital

Web design

Posiadając wieloletnie doświadczenie w różnych obszarach komunikacji, nie jesteśmy standardową agencją interaktywną. Oferując usługi z obszaru web design, naszym głównym celem jest połączenie kreatywności związanej z odpowiadaniem na aktualne trendy graficzne i technologiczne z odpowiedzialnością, która, w tym wypadku, oznacza dobrą znajomość potrzeb klienta i branży, którą reprezentuje. Dzięki temu, projektowanie stron internetowych to nie tylko promocja produktów i marek, ale przede wszystkim długotrwałe budowanie wartości i wizerunku klienta w internecie.

Wyzwania, które stawia przed nami projektowanie stron

Projektowanie stron internetowych opiera się na takich elementach jak m.in. architektura informacji, użyteczność, interaktywność, nawigacja czy prawidłowa budowa strony pod kątem algorytmów wyszukiwarek internetowych. Dopiero połączenie wszystkich tych elementów sprawia, że strona internetowa może zacząć na siebie zarabiać.

Dodatkowe wyzwania w projektowaniu stron internetowych to znalezienie kompromisu pomiędzy kreacją strony, jej nawigacją a przygotowaniem pod pozycjonowanie. Poszukując złotego środka, chcemy zaoszczędzić naszym klientom późniejszych zmian technicznych, a tym samym ograniczyć późniejsze wydatki. 

Wymierne korzyści uzyskane z własnej strony internetowej

W zależności od profilu firmy, strony internetowe mogą pełnić funkcję informacyjną lub sprzedażową. Odpowiedni web design powinien przyciągnąć uwagę odbiorcy, zatrzymać go na stronie i przekonać do zakupu produktów lub usług.