Galeria Posnania

Wyjątkowe urodziny Posnanii

Wyzwanie

Światowe wybiegi najczęściej należą do tych pięknych i młodych. Jak zatem sprawić, by cieszenie się życiem w każdym wieku było w modzie?

Posnania_1_2
Posnania_2_2-1

Działania

W październiku 2019 roku Posnania obchodziła swoje trzecie urodziny. Tego typu wydarzenia rzadko interesują lokalne media szukające unikalnego contentu skupionego wokół spraw ważnych dla mieszkańców. Takimi w Poznaniu są te, które dotyczą m.in. seniorów. W stolicy Wielkopolski jest ich bowiem więcej niż studentów.  

Razem z Posnanią we współpracy z Miejską Radą Seniorów, Fundacją Barak Kultury oraz Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania zorganizowaliśmy urodzinowy pokaz mody pod nazwą „Trzy pokolenia, jeden styl”. Na wybiegu pojawiły się modelki i modele w wieku 65+, w towarzystwie dzieci i wnuków. Muzykę do pokazu zagrała na żywo DJ Wika.  

Posnania_4_3
Posnania_4_05

Do naszych zadań należało: koordynowanie współpracy zaangażowanych w pokaz partnerów; zorganizowanie spotkania prasowego zapowiadającego pokaz, w którym wzięli udział Jędrzej Solarski, zastępca Prezydenta Miasta Poznania, Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii oraz poznańskie seniorki; przygotowanie materiałów prasowych i media relations w dniu pokazu, a także po nim.

Efekty

Obecność przedstawicieli najważniejszych lokalnych redakcji na spotkaniu prasowym

42 publikacje na temat urodzin Posnanii w lokalnych mediach 

AVE w wysokości ponad 113 tys. zł

Emisja relacji z pokazu w głównym wydaniu „Wydarzeń” w telewizji Polsat 

Fajnie, że tu jesteś. Pogadajmy!

Chcesz nam wysłać brief? 
A może masz ochotę dołączyć do naszego zespołu?
Napisz do nas! 

Kontakt
Wszystkich Świętych 4a
61-843 Poznań
hello@qacomms.eu
View