Takeda

Kosmiczny event NGCE

Wyzwanie

Współczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają nawet to, co pozornie niemożliwe. Jak stworzyć opowieść, która nie tylko zaskoczy, ale też pomoże odkryć kompetencje przyszłości?  

Takeda_01
Takeda_02

Działania

Takeda to międzynarodowa firma farmaceutyczna poszukująca nowych płaszczyzn współpracy z klientami – lekarzami i placówkami opieki medycznej, która zwraca ogromną uwagę na budowanie w zespole kompetencji przyszłości (Next Generation Customer Experience). To właśnie tego tematu dotyczył event, który mieliśmy przyjemność zorganizować.

Ideę eventu NGCE oparliśmy na kosmicznej metaforze odkrywania nowego świata. Do komunikacji wykorzystaliśmy wszystkie dostępne w organizacji środki.

Uczestnicy spotkania używali systemu głosowania Slido, a ci, którzy byli poza salą, oglądali transmisję w aplikacji SpotMe dedykowanej dla Takedy. Tam też umieściliśmy informacje o wszystkich prelegentach oraz tematach wykładów.

Takeda_06
Takeda_03

Dodatkowo użyliśmy technologii mappingu oraz specjalnych konfiguracji sprzętu Apple, sprawiając, że prezentacje stały się maksymalnie interaktywne. Całość uzupełniała prawdziwie kosmiczna scenografia.  
 

Efekty

Duże zróżnicowanie wątków w prezentacjach

Użycie różnych technik komunikacji 

Efektowna scenografia jako element uzupełniający przekaz konferencji 

Zaangażowanie pracowników poprzez użycie technologii – Slido, SpotMe, streaming 

Pozytywne opinie i niezapomniane wrażenia uczestników 

 

Fajnie, że tu jesteś. Pogadajmy!

Chcesz nam wysłać brief? 
A może masz ochotę dołączyć do naszego zespołu?
Napisz do nas! 

Kontakt
Wszystkich Świętych 4a
61-843 Poznań
hello@qacomms.eu
View