BPI Real Estate Poland i Revive Poland

Komunikacja inwestycji Cavallia

Wyzwanie

Razem z cenami mieszkań rosną oczekiwania kupujących, którzy zwracają uwagę nie tylko na lokalizację inwestycji, ale też na rozwiązania przyjazne naturze oraz poszanowanie historii miejsca. Jak wykorzystać ułańską fantazję do opowieści o nowym osiedlu? 

02-11
03-9

Działania

Cavallia to inwestycja BPI Real Estate Poland i Revive Poland na poznańskim Łazarzu. O jej unikalności decydują fundamenty – historyczne miejsce dawnych koszar kawaleryjskich, idea 15-minutowego miasta oraz bliskość terenów rekreacyjnych. Osiedle wyróżniają też zastosowane rozwiązania przyjazne dla środowiska, takie jak: 

pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, system zbierania deszczówki i wykorzystania jej do nawadniania terenów zielonych, budki lęgowe dla ptaków czy ładowarki samochodów elektrycznych. Zadbano również o wiekowe kasztanowce rosnące na terenie inwestycji, a zieleń będzie stanowiła aż 35% powierzchni działki. Doskonała lokalizacja, wyjątkowy projekt oraz wykorzystane materiały cenowo plasują Cavallię w segmencie premium. 

04-7
05

Wykorzystujemy te wyróżniki w komunikacji, skupiając ją zarówno wokół wyjątkowego rodowodu miejsca, jak i jego ponadczasowych atutów. W kampanii prowadzimy wielokanałową komunikację marketingową, PR-ową i social mediową. Tworzymy m.in. informacje prasowe, advertoriale, bannery, posty, reklamy OOH czy spoty radiowe. Inspirujemy się naturą oraz sięgamy po prawdziwe historie opowiadane przez ułanów, dzięki czemu budujemy wiarygodny i pełen emocji przekaz. 

Efekty

spójna i konsekwentnie realizowana komunikacja inwestycji Cavallia 

wykorzystanie ułańskich opowieści we współczesnym kontekście 

skuteczne zwrócenie uwagi na przewagę rozwiązań przyjaznych środowisku  

Fajnie, że tu jesteś. Pogadajmy!

Chcesz nam wysłać brief? 
A może masz ochotę dołączyć do naszego zespołu?
Napisz do nas! 

Kontakt
Wszystkich Świętych 4a
61-843 Poznań
hello@qacomms.eu
View