Selgros Cash & Carry / Transgourme

Event otwarcia Instytutu Kulinarnego 

Wyzwanie

Lubimy odkrywać nowe miejsca i smaki. Jak sprawić, by ich komunikacja była równie apetyczna, co serwowane dania? 

01-3
03-2

Działania

Otwarcie Instytutu Kulinarnego to jedno z najważniejszych wydarzeń dla Transgourmet i Selgros Cash & Carry oraz całej branży HoReCa. Instytut jest areną wymiany doświadczeń dla kucharzy i przestrzenią do warsztatów prowadzonych przez najwybitniejszych szefów kuchni z Polski, Francji, Austrii, Szwajcarii czy Niemiec. 

Naszym zadaniem była organizacja i komunikacja całego wydarzenia, a także wydanie pierwszego w historii Transgourmet i Selgros Cash&Carry TRENDBOOK’a, w którym znani eksperci z Polski i zagranicy zaprezentowali najciekawsze trendy kulinarne, restauracyjne, sommelierskie  oraz cukiernicze. 

04-2
02-3

W trakcie otwarcia obecni byli nie tylko kucharze z Polski i z zagranicy, ale też  Kadra Narodowa, Reprezentanci w konkursie Les Chefs en Or, członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni oraz zaproszeni przez nas dziennikarze branżowi. 
  
Tworząc relacje i content, podjęliśmy także współpracę z blogerami kulinarnymi i influencerami, m.in. z Taste The Best, Muffin Love, Pyza Made in Poland, Po Prostu Pycha czy Gotuj z Kuroniem. 

Efekty

 Zasięg na poziomie 589 958 tys.   

289 nowych followersów

529 widzów Instagram Stories

 200 000 nowych wyświetleń profilu na Instagramie

53 761 razy wyświetleń postów na Facebooku 

Fajnie, że tu jesteś. Pogadajmy!

Chcesz nam wysłać brief? 
A może masz ochotę dołączyć do naszego zespołu?
Napisz do nas! 

Kontakt
Wszystkich Świętych 4a
61-843 Poznań
hello@qacomms.eu
View